Наші спікери
22 березня 2019 09.00 – 18.00 (За Києвом)
Анна Гидирим
Head of Publisher's Department | Admitad
«Нові канали та рішення: що чекає на веб-майстрів у 2019 році в Admitad». Чим живе та буде жити партнерська мережа Admitad в 2019 році: які напрями будуть у пріоритеті і на яких інструментах для веб-майстрів буде акцентуватись увага.
Аліна Вєтрова
Project Manager Offline CPA | Admitad
«Як веб-майстер може працювати з Offline CPA». Розповімо про новий інструмент Offline CPA, і як саме купонні та кешбек веб-майстри можуть використовувати його у роботі.
Дмитро Філіппов
Веб-майстер | Проект dealfinder (VK / Telegram)
«Як монетизувати VK і Telegram». Думаєте, VK і Telegram вже здають свої позиції? О ні! Дмитро розповість, як на цьому можна заробити гарні гроші.
Сергій Яровий
Affiliate Manager | OneTwoTrip
«Розвиток веб-майстра – перше правило офера». На що рекламодавець звертає увагу, коли працює з веб-майстрами і які шляхи розвитку і мотивації веб-майстра він вибирає?
Ірина Качесова
Chief of Special projects | Admitad
«Я не зрозумів, як це працює?». Як зареєструватись, які дані ввести під час реєстрації, як почати працювати з партнерською мережею.
Олександр Хохлов
Head of Affiliate | Mamsy
«Веб-майстру видніше». Як будувати діалог з веб-майстрами і знаходити взаємовигідні умови – адже як розвивати окремого веб-майстра і його напрям знає тільки сам веб-майстер.
Анна Самаркіна
«Як працювати з СРС офером в СРА-мережі». Корисні інсайти від команди Маркета: які товари і які напрями є і будуть в тренді в електронній комерції в найближчий час. Куди краще таргетувати трафік веб-майстру. Все про розвиток веб-майстрів и пошуку цікавих каналів, а також, плани на майбутнє.
Вадим Ананьев
«А як знайти бабла?, або що ми знаємо про інвестиції у веб-майстрів». Яким проектам будуть раді інвестори? Як веб-майстрові організувати cashflow? А приклади інвестицій є? – на всі ці питання із задоволенням відповість Кирило.
Кирило Лимар
«Goods – про що каже CR у 8% в офері? Про якісну роботу з веб-майстром!». Про те, як Goods шукає і знаходить нові рішення для веб-майстрів і що пропонує веб-майстрам у якості мотивації та розвитку.
Сергій Kinat
«Від ПК до мобільного геймінгу – як заробляти, коли все змінюється». Чи важко стати ігровим веб-майстром? На що звернути увагу в роботі? Як монетизувати канал за допомогою СРА?
Олексій Пряхін
Провідний менеджер з мобільного маркетингу Беру.ру
«Просування мобільного оферу (Беру.ру та Bringly)». Чому СРО працює краще з Беру.ру, а в Bringly досі дотримуються ідеї СРІ. Які канали трафіку "конвертять" в мобільному офері. Як веб-майстрові працювати з цим напрямом оферів.
Костянтин Шурупов
«Letyshops» - від перших кроків до профі. Як побудувати роботу з офером. Поради і інсайти.